O mně

Jmenuji se Hedvika Tůmová a narodila jsem se 17. 9. 1990 v Praze. Od šesti let se věnuji zpěvu, hře na klavír a modernímu scénickému tanci.

V 7 letech jsem začala chodit do sboru Coro Piccolo, kde jsem pod vedením sbormistryně Jany Galíkové získala pěvecké základy a ocitla se poprvé na podiu u mikrofonu. Bavilo mě to tak moc, že jsem zpíváním začala vlastně žít. Ve sboru jsem strávila 10 let jako členka a nyní se podílím na jeho vedení. Se sborem jsem absolvovala několik turné, spolupracovala jsem a dále spolupracuji s dalšími hudebníky a hudebními tělesy. (Marie Rottrová, Petra Janů, Daniel Landa, Symfonický orchestr paláce Žofín, Septet Plus Dalibora Kaprase aj.)

Hedvika Tůmová

V patnácti letech jsem začala navštěvovat hodiny sólového klasického zpěvu u profesorky Bronislavy Tomanové v základní umělecké škole Olešská v Praze 10.

Po absolvování osmiletého Malostranského gymnázia jsem v roce 2010 nastoupila na Pražskou konzervatoř, kde nyní studuji populární zpěv u profesorky Nadi Wepperové a populární skladbu a aranžování hudby u profesora Vítězslava Hádla. Některé z mých skladeb zazněly na vánočních koncertech Marie Rottrové, Petry Janů a také v úpravě pro menší orchestr paláce Žofín.

V letech 2009 - 2011 jsem se jako vokalistka podílela na hudebních projektech zpěváka Ali Amiriho.

V současné době ztvárňuji roli Cosette v muzikálu Les Misérables - Bídníci, který je uváděn v divadle GOJA Music Hall od března roku 2012.

Mezi mé další záliby patří fotografování, počítač, snowboarding, bruslení, příroda a další.

Ať jdeš kamkoli, jdi celým svým srdcem."

Konfucius

 

PRAXE:

Divadlo:

Kapely:

  • 2013 - Jakub Smolík 
  • 2009 - Amirante - hudební skupina zpěváka Ali Amiriho - zpěvačka